Szukaj
Close this search box.

Rylec nr 4 (1/2022)

Jesteśmy już z Wami 4 numery. Tak, wiem, że w perspektywie wielu kwartalników jest to zaledwie ułamek ich życia, jednak sami dobrze wiemy, jak wiele różnych inicjatyw upada po pojawieniu się pierwszych trudności. My wciąż galopujemy i nie zamierzamy się zatrzymywać! Jak pewnie zauważyliście, drodzy Czytelnicy, nasz kolejny numer nie różni się wiele swym kształtem od poprzedniego. Widzimy się jednak w nowej odsłonie graficznej, co więcej, teksty podejmują całą plejadę nowych tematów. Oddajemy Wam więc kolejny numer i życzymy miłej lektury!

Rylec nr 3 (3/2021)

Pisząc wstęp do poprzednich dwóch kwartalników, dążyłem do zrobienia czegoś na kształt abstraktu. Jednakże treści w tym numerze jest co niemiara! Nie wiem nawet, od czego zacząć. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się aż takiego odzewu wśród autorów. I to autorów z wszelakich dziedzin – od krótkich recenzji aktualnych filmów, poprzez wywiady, aż po teksty naukowe. Podobnie uległa poszerzeniu warstwa artystyczna naszego czasopisma – oprócz poezji spotykamy się z szerszą gamą prac wizualnych, a także… z nutami!

Rylec nr 2 (2/2021)

Oto drugi numer kwartalnika, który wypełniliśmy głosem naszego środowiska twórczego. Nadrzędnym celem dla nas stało się dzielenie z Wami pięknem i wartościami - znajdziecie więc w nim jeszcze więcej poezji oraz luźniejszej publicystki!